Usługi wydawnicze

Wydawnictwo Dziewięć Muz

Firma e-DYTOR oferuje także usługi wydawnicze. W tym celu powstało Wydawnictwo Dziewięć Muz, w którym na zlecenie klientów przygotowujemy do druku wszelkie publikacje. Wykorzystujemy do tego nasze wieloletnie doświadczenie, wiedzę i umiejętności, dzięki czemu możemy zaproponować wydanie książki na najwyższym poziomie edytorskim za niewielkie pieniądze.

Zapraszamy Autorów prac popularnonaukowych i naukowych, podręczników, powieści, tomików poezji, albumów i innych. Oferujemy kompleksowy cykl wydawniczy (m.in. z redakcją i korektą tekstu), przygotowujemy profesjonalny projekt typograficzny oraz dwa projekty okładek do wyboru. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zrobić z książką wszystko. Każda książka jest wyceniana indywidualnie w zależności od wyposażenia i oczekiwań Autora.

Druk i dystrybucję realizujemy we współpracy z firmą Sowa z o.o., m.in. w ramach tzw. druku na żądanie. Żadna ze stron nie ponosi wówczas kosztów magazynowania książek, nie trzeba na starcie ustalać sztywno nakładu i martwić się potem, czy się sprzeda. Książki są reklamowane w katalogach internetowych i drukowanych Sowy i księgarń z nią współpracujących, m.in. trafiają do sieci Empiku. Księgarnie zamawiają konkretne ilości i od razu za nie płacą, a Sowa zgodnie z zamówieniem drukuje odpowiednią liczbę i dostarcza. Zysk ze sprzedaży trafia raz w miesiącu do Autora. 

Wycena kosztów wydania jest oczywiście bezpłatna i niezobowiązująca. Zapytanie ofertowe proszę przesłać na jeden z podanych niżej adresów e-mailowych. Zapraszamy!